Opłaty w żłobku Akademia Kropki od czerwca 2020 roku

 

Składowa opłaty Kwota Uwagi
Wpisowe 900 zł.  

W przypadku dołączenia do żłobka w trakcie roku- opłata jest proporcjonalnie obniżana, z tym, że zawsze naliczana jest kwota 200 zł na podstawową wyprawkę żłobkową (pościel, ubezpieczenie NNW oraz podstawowy zestaw plastyczny i edukacyjny)

 

Wpisowe (kolejny rok)

700 zł Opłata jednorazowa
Czesne 1600

1100 zł

 

Czesne obniżone o dotację z UM Krakowa (1,70zł za godzinę opieki w żłobku, 2,40zł w przypadku dziecka z orzeczeniem o niepełnosprawności) oraz z Programu Maluch 2020- 135 zł.

Opieka do 4 godzin dziennie

 

800 zł Czesne miesięczne, po odjęciu dotacji
 

Opłata za wyżywienie

 

14 zł Opłata za dzień wyżywienia (może ulec zmianę ze względu na zmianę cennika firmy cateringowej)
 

Rabat dla rodzeństwa

100 zł Comiesięczny rabat
Rabat na wpisowe dla posiadaczy KDR oraz dla rodzeństwa uczęszczającego do Akademii Kropki -50% Rabat naliczany jednorazowo (nie mniej niż 200 zł.)
Klaudia Sychowska- Dyrektor Przedszkola i Żłobka

Klaudia Sychowska- Dyrektor Przedszkola i Żłobka

Katarzyna Czechura-Surowiec - wychowawca grupy przedszkolnej

Katarzyna Czechura-Surowiec - wychowawca grupy przedszkolnej

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyłam studia na kierunku Integralna Edukacja Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Swoją przygodę w pracy z dziećmi rozpoczęłam pracując jako opiekun w domu dziecka.
Doświadczenie w pracy nauczyciela zdobywałam podczas licznych praktyk w trakcie trwania studiów, pracując jako opiekun w żłobku oraz asystent nauczyciela w przedszkolu.
W swoich działaniach dydaktyczno– wychowawczych kieruję się zawsze dobrem dziecka. Ponieważ każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego moim priorytetem jest indywidualne podejście, wszechstronne poznanie dziecka, zaspokojenie jego potrzeb oraz stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa oraz zaufania.
Każdy dzień w pracy z dzieckiem jest inny. Z wielką dumą i satysfakcją obserwuję codzienne postępy podopiecznych w różnych obszarach. Uśmiech i radość najmłodszych jest dla mnie najpiękniejszą nagrodą jaką mogę otrzymać jako wychowawca.

Wioleta Lach

Wioleta Lach

Z zamiłowania jestem psiarą, razem ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi pomaga uczyć i rozwijać u dzieci empatię i szacunek do zwierząt.  Swoje doświadczenie zdobywałam pracując z dziećmi w grupach młodszych. Jestem kopalnią pomysłów na wspólną zabawę i rozwój. Co więcej, jestem ogromem energii z dużym poczuciem humoru, który wita wszystkie dzieci każdego dnia. Jestem zwolenniczką wychowania w duchu rodzicielstwa bliskości.

Od dziecka zajmowałam się młodszym rodzeństwem, a wśród dzieci czuję się dobrze. Posiadam kwalifikacje do opieki nad dziećmi żłobkowymi. Ten wiek i czas rozwoju dziecka jest mi najdroższy. Uważam, że w tym okresie należy wesprzeć dzieci w ich drodze do samodzielności. To są pierwsze kroki we wszystkim: nauka chodzenia, samodzielne jedzenie, zasypianie, odpieluszkowanie. Co ważne, dzieci w żłobku pokonują te wszystkie wyzwania same, będąc wspierane przez nauczyciela ale już nie tak bardzo rodzica. To miłe kiedy rodzic, z zadowoleniem przekazuje, że pociecha prezentuje w domu swoje osiągnięcia. Z dzieci trzeba być dumnym na każdym etapie rozwoju.

W Akademii oczekuję na miłą wspólną pracę z nauczycielami, rodzicami, dziećmi i moimi pieskami, w celu umożliwienia tym ostatnim najlepszego startu w świat.

Barbara Korzeniak

Barbara Korzeniak

Jestem wrażliwą, kochającą dzieci, ciepłą osobą. Każdego, zwłaszcza dziecko traktuję z wielkim szacunkiem, mając na uwadze jego indywidualność i  wyjątkowość. Lubię książki, poezję śpiewaną, dobrą kuchnię i swój dom. Jestem domatorką. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński na kierunku filologii polska z  reżyserią teatralną ze specjalnością  nauczycielską. Mam wykształcenie wyższe zawodowe. Ponadto ukończyłam kurs opiekuna dzieci do lat 3 w żłobku i klubie dziecięcym, kurs pierwszej pomocy przedlekarskiej w Krakowskim Pogotowiu Ratunkowym oraz kurs wychowawców  kolonijnych w placówkach dla dzieci i młodzieży. Podczas studiów pracowałam jako niania oraz wychowawca na koloniach letnich .Długo nie mogłam podjąć wymarzonej pracy z dziećmi gdyż  wychowywałam moją własną trójkę wspaniałych dzieci:Różyczkę, Szymona i Michała. Pracę z najmłodszymi rozpoczęłam rok temu w Żłobku i Przedszkolu Świat Dziecka gdzie oprócz zajęć dydaktycznych prowadziłam też  zajęcia teatralne. Praca z dziećmi daje mi bardzo dużo satysfakcji i radości. Nie ma nic bardziej cennego jak uśmiech na twarzy dziecka.

W Akademii Kropki chciałabym stworzyć dzieciom wspaniałą atmosferę i dać poczucie pełnej akceptacji aby tym samym mogły otworzyć się na wiedzę i czerpać dużo radości z otaczającego je świata. Chciałabym również prowadzić zajęcia teatralne aby w ten sposób przybliżyć dzieciom najpiękniejszą dziecięcą literaturę i poezję. A poprzez zabawę w teatr  rozwijać dziecięcą  wrażliwość i otwartość na świat i drugiego człowieka.

Edyta Pleń - logopeda

Edyta Pleń - logopeda

Jestem neurologopedą, oligofrenopedagogiem i filologiem polskim.

Od lat pracuję w placówkach oświatowych i medycznych. Na co dzień prowadzę terapię indywidualną dzieci i dorosłych. Pracuję z dziećmi z wadami wymowy, opóźnionym rozwojem mowy, afazją dziecięcą, niepełnosprawnością intelektualną oraz zajmuję się wczesną interwencją logopedyczną.

Logopedia to moja pasja, dzięki której realizuję swoje marzenia. Praca z dziećmi to wciąż nowe wyzwania i ogromna odpowiedzialność. Nawet najmniejszy sukces moich podopiecznych daje mi olbrzymią radość i satysfakcję. Każda nowo zdobyta umiejętność dziecka jest dla mnie największą nagrodą.

Wielkość czcionki
Tryb kontrastowy